خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طرح شهید "سلیمانی" با هدف قطع زنجیره انتقال‌ در جنوب استان کرمان کلید خورد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
طرح شهید" سلیمانی" با مشارکت سپاه و وزارت بهداشت و با هدف قطع زنجیره انتقال در جنوب کرمان آغاز شد.
جنوب،طرح،بيماري،كرمان،موارد،جيرفت،سليماني،مثبت،شهيد،كرونا،مك ...

خلاصه خبر

مکارم با بیان اینکه ۵۰ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌های جنوب کرمان یعنی حدود ۴۰ نفر تست کووید ۱۹ آنها مثبت است و در زمان شیوع بیماری هم با افزایشی که در ظرفیت بیمارستان‌ها داشته‌ایم حدود ۲۰۰ نفر را می‌توانیم پوشش دهیم، اظهار کرد: تاکنون شیب ملایمی در زمینه افزایش موارد مثبت بیماری کرونا در جنوب استان کرمان داشته ایم و وضعیت شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد قرمز و بقیه مناطق زرد است اما این وضعیت ثابت نیست مردم باید مراقبت کنند که این اقدام گام مهم و بیشترین کمک را به قطع زنجیره انتقال می‌کند.
مکارم با اشاره به اهداف پیشروی طرح شهید سلیمانی اظهار کرد: این طرح در سه بعد اصلی و به صورت مراقبتی و تیمی است و همه جا در تمام مراحل بسیج حضور فعال دارد در بحث مراقبت، بیماریابی و مراحلی که منجر به درمان می شود و بخش دیگر که بحث حمایتی دارند.
مکارم از تجهیز نقاهتگاه در مواقع ضروری خبرداد و افزود: اگر مراکز درمانی سرریزی داشته باشند از نقاهتگاه‌ها استفاده می‌شود اگر چه فرهنگ منطقه جنوب استفاده از نقاهتگاه نیست و در موج‌های قبلی بیماری هم پیش بینی لازم در این زمینه را کرده بودیم اما نه آمار به آن حد رسید و نه مردم نسبت به نقاهتگاه رغبت نشان دادند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.