خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعلام جزئیات فیلم تخریب یک ساختمان در میان‌جنگل فسا

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فسا، ضمن تکذیب خبر تخریب منزل یک معلول در میان جنگل آن شهرستان، ضمن تاکید براینکه فیلم مربوط به سال گذشته بوده که با هدف تشویش اذهان عمومی منتشر شده است، به تشریح جزییات این موضوع پرداخت.
حفاظت،اراضي،زيست،محيط،فسا،شهرستان،ساخت،تخريب،منطقه،منتشر،مدي ...

خلاصه خبر

ایسنا/فارس مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فسا، ضمن تکذیب خبر تخریب منزل یک معلول در میان جنگل آن شهرستان، ضمن تاکید براینکه فیلم مربوط به سال گذشته بوده که با هدف تشویش اذهان عمومی منتشر شده است، به تشریح جزییات این موضوع پرداخت.
مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فسا خاطرنشان کرد: شهریور ماه سال ۱۳۹۸ طی نامه‌ای به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فسا ممنوعیت واگذاری اراضی برای الحاق به طرح هادی روستای پانعل اعلام و عنوان می‌شود که با توجه به اینکه اراضی مورد تقاضا در محدوده اراضی منطقه حفاظت شده میان‌جنگل قرار دارد، بالتبع اراضی ملی بوده و به استناد ماده ۶ قانون حفاظت‌ و بهسازی محیط زیست و ماده ۳۳ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع، تبصره ۱ ذیل این ماده، واگذاری اراضی مناطق حفاظت شده ممنوع است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.