خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف ۸۲۷ کیلو انواع مواد مخدر و جمع آوری ۳ هزار و ۷۵۹ قاچاقچی در یک ماه گذشته

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:23
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۸۲۷ کیلو انواع مواد مخدر در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: در این رابطه ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر، ۲ هزار و ۷۲۱ خرده فروش دستگیر شدند.
مواد،مخدر،خرده،امنيت،اجتماعي،تهران،حسنوند،افيوني،فروشان

خلاصه خبر

وی گفت: تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری‌های تابعه تهران بزرگ در اجرای نزدیک به ۴۶۲ مرحله طرح موفق به دستگیری ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر، ۲ هزار و ۷۲۱ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر شدند و همچنین ۳ هزار و ۷۵۹ معتاد متجاهر را نیز از سطح شهر تهران جمع آوری کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه افراد معتاد در بسیاری از جرائم و آسیب‌ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند، تصریح کرد: برخورد و جمع‌آوری معتادان باعث کاهش سرقت به خصوص سرقت‌های خرد در جامعه می‌شود و مردم از آزار و اذیت آنان در امان می‌مانند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.