خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۴۷۰ کیلومتر طرح آزادراهی در آذربایجان‌شرقی اجرا می شود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:12
تبریز- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: ۴۷۰ کیلومتر طرح آزادراهی در سطح استان در دست اجراست که بخش عمده آن به صورت مشارکتی اجرا می‌شود.
كيلومتر،آزادراه،تبريز،بهره،درصد،مرند،فيزيكي،پيشرفت

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر آزادراه در سطح کشور اجرا می‌شود، اظهار داشت: حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد از طرح‌های آزادراهی کشور در سطح آذربایجان شرقی اجرا می‌شود که از جمله شامل آزادراه تبریز - ارومیه به طول ۱۰۷ کیلومتر، رینگ دوم جنوبی تبریز به طول ۳۲ کیلومتر، بخش استانی آزادراه تبریز - مرند - بازرگان به طول ۱۱۸ کیلومتر، آزادراه تبریز - سهند به طول ۱۹ کیلومتر و آزادراه مراغه - هشترود به طول ۱۱۰ کیلومتر است.
وی یادآوری کرد: آزادراه تبریز - مرند - بازرگان با حدود ۵ درصد پیشرفت فیزیکی و آزادراه مراغه - هشترود با ۳۳ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده، بیش از ۲۲ کیلومتر از خواجه - ورزقان به بهره برداری رسیده و اجرای آن بیش از ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و آزادراه تبریز - سهند نیز در حال تکمیل و بهره برداری است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.