خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949002 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قیمت میلگرد اصفهان با کمترین مبلغ در مرکز مصالح «شادآباد»

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:11
تهران- مرکز مصالح «شادآباد» متخصص در تهیه نیاز ساختمان سازان در زمینه خرید مصالح است تا سازندگان با آسودگی خاطر مایحتاج خود را تأمین کنند.
ميلگرد،مصالح،صادرات،آهن،اصفهان،قيمت،زمينه،شركت،ذوب،ساختمان،خ ...

خلاصه خبر

قیمت مناسب میلگرد اصفهان موجب رونق صادرات می‌شود
به طور خاص ذوب آهن اصفهان نیمی از تولیدات خود مانند میلگرد را صادر می‌کند.
این صنعت همچنین در زمینه معادن ذغال سنگ هم اشتغال زایی می‌کند.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز گفت: تأمین نیاز ارزی کشور از مسیر صادرات محصولات دارای ارزش افزوده بالا امکان پذیر می‌شود، در این راستا ذوب آهن اصفهان که محصولاتی با کیفیت جهانی تولید می‌کند، موفق شده نیمی از تولید خود را حتی به کشورهای اروپایی صادر کند.
این شرایط نیز در کشور ما حکم فرما است در حالی که بازار داخلی هنوز فعال است، صادرات اقلام استیل به سایر کشورها بسیار افت داشته است.
پایین‌ترین قیمت میلگرد اصفهان را از مرکز مصالح بخواهید
شرکت مرکز مصالح در زمینه تهیه، سفارش، خرید و صادرات لوله‌ها نظیر پلیکا UPVC ، پنج لایه ، سفید یا تک لایه محصولات آهن اعم از ، میلگرد تیرآهن، نبشی و ناودانی، مش میلگرد، رابیتس و ورق و اتصالات و نصبیات بهداشتی و لوازم آتش نشانی آبرسانی را به طور مستقیم از کارخانه‌های مختلف با قیمت‌ها و کیفیت‌های مورد نظر مشتری با کمترین قیمت ممکنه ارائه می‌دهد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949002 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.