خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956501 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف ۲۸ میلیارد لوازم خانگی قاچاق در تهران

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:11
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۸ میلیارد ریال لوازم خانگی و پارچه در محدوده کهریزک و توقیف ۴ دستگاه خودروی سواری و تریلر حامل کالای قاچاق خبر داد.
كارتن،اموال،كشف،شوتي،انباري،گودرزي،محموله،سرهنگ،كارآگاهان

خلاصه خبر

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه رانندگان هر ۴ دستگاه خودرو محموله کالای قاچاق قبل از تخلیه محموله به داخل انبار دستگیر شدند، گفت: در بررسی‌های بیشتر از داخل خودرو‌ها، ۱۵ کارتن کاسه استیل، قاشق ۲۸ کارتن، ملاقه کوچک ۹ کارتن، کتری ۲ کارتن، ۱۱۲ طاقه پارچه و ۷۳۹ قلم لوازم آشپزخانه از قبیل چرخ گوشت، چای ساز و سرخ کن فاقد بارنامه و مجوز‌های گمرکی کشف شد.
وی ادامه داد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۸ میلیارد ریال برآورد کرده اند که کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل شد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956501 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.