خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949002 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بازداشت سارق خودرو در گشت‌زنی‌های انتظامی

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:11
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق خودرو در عملیات تعقیب و گریز کارآگاهان گشت پلیس آگاهی خبر داد.
آگاهي،پليس،دستور،سارق،كارآگاهان،خودروي،توقف،راننده،مركز،پراي ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسف‌وند" در تشریح این خبر گفت: ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه بیست و هشتم آبان ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت‌زنی در محدوده میدان خراسان به یک دستگاه خودروی پراید که دارای راننده بود مظنون می‌شوند.
سرهنگ یوسف‌وند بیان داشت: افسراکیپ جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی و اخطار به سارق با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی پس از شلیک تیر هوایی لاستیک‌های عقب خودرو مورد اصابت گلوله قرار می‌دهد که با پنچر شدن لاستیک، خودرو پس از طی مسافتی متوقف می‌شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949002 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.