خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964259 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

«فنون اقناع در رسانه» منتشر شد

مشرق | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:11
کتاب فنون اقناع در رسانه توسط سید مهدی شریفی نوشته شده، نویسنده در این کتاب از آخرین یافته‌های مقالات، کتب و تجارب بشری استفاده کرده است و...
اقناع،كتاب،فنون،رسانه،فريب،مجازي،رضايت،ذهن،خبري،پيام

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، کتاب فنون اقناع در رسانه توسط انتشارات دانشگاه تهران و به قلم سید مهدی شریفی، دانشیار دانشگاه تهران منتشر شده است.
نویسنده حاصل سه سال پژوهش‌های خود و دستیارانش را در این کتاب آورده و باقر ساروخانی، پدر علم اقناع در ایران نیز مقدمه آن را نگاشته است.
کتاب فنون اقناع در رسانه از آخرین یافته‌های مقالات، کتب و تجارب بشری استفاده کرده است و به فنون و تکنیک‌هایی می‌پردازد که هر فرد به عنوان یک رسانه و نیز سایر رسانه‌ها اعم از سنتی و مجازی با به کارگیری آنها می‌توانند مخاطبان و مشتریان خود را به ایجاد، تغییر یا تقویت یک باور ترغیب کنند و این تمایل با رضایت کامل مخاطب و بدون احساس فریب خواهد بود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964259 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.