خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950969 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توزیع بیش از ۱۰ میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان در کشور

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
اراک- رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در مرحله اول و دوم اجرای رزمایش کمک مومنانه در کشور ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
كمك،مومنانه،كشور،رزمايش،مرحله،ملت،جنگ،زهرايي،معيشتي،نهضت،ساز ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد زهرایی عصر یکشنبه با حضور در هشتمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: در این روزهای کرونایی یکی از کارهای ماندگار و مهم برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه در سراسر کشور است که نشان‌دهنده حس همدلی و مشارکت و خدمت خالصانه است.
وی ادامه داد: ملت بصیر ایران نشان داده که هر زمان تحت فشار حداکثری قرار می‌گیرد، بیشتر از قبل کلمه وحدت، تعامل، استفاده از ظرفیت‌های داخلی، همدلی و مواسات و کمک مومنانه را می‌تواند به رخ جهانیان بکشد.
زهرایی گفت: نهضت کمک مومنانه که یادآور حماسه‌های هشت سال دفاع مقدس و مصداق بارز انقلابیگری بود، استمرار پیدا کرد و مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در ماه محرم و صفر به پایان رسید و برگ زرینی در پرونده فرزندان این ملت، جهادگران و بسیجیان در ۵۴ هزار پایگاه مقاومت خواهر و برادر در سراسر کشور و خیرین است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950969 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.