خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ترویج کتاب‌خوانی برعهده نخبگان است/لزوم انس باکتاب در دوران کرونا

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
بجنورد- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید براینکه ترویج کتاب خوانی از وظایف نخبگان جامعه است، گفت: طی دوران کرونا که فعالیت‌های اجتماعی کاهش یافته لازم است با کتاب انس بیشتری بگیریم.
كتاب،مطالعه،يعقوبي،الاسلام،حجت،خراسان،شمالي،استان،كرونا

خلاصه خبر

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی ادامه داد: کتاب دانش انسان را به درجات بالا رسانده و ایمان و علم در کنار آن سبب ارتقای انسان می‌شود؛ از این رو باید به علم‌آموزی و تقویت ایمان خود به‌صورت توأمان اهتمام داشته باشیم.
امام جمعه بجنورد در ادامه با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر در بحث کتابخانه‌ها در خراسان شمالی گام‌های بلند و خوبی برداشته شده و ارتقای کتاب و کتاب‌خوانی در استان کاملاً محسوس است، اضافه کرد: کتاب‌خوانی و مطالعه یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های رشد فرهنگ عمومی جامعه به شمار می‌رود؛ از این رو باید اهتمام و توجه به بحث کتاب و کتابخانه‌ها در استان افزایش یابد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.