خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1941990 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگیری باند سارقان خودرو و موتورسیکلت در ملایر

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
همدان - فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری باند سارقان خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.
كشف،ملاير،شهرستان،مأموران،سرقت،خودرو،فقره،دستگاه،سلگي،جعلي،سرهنگ

خلاصه خبر

سرهنگ محمد باقر سلگی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: به دنبال اعلام وقوع چهار فقره سرقت وسایل نقلیه شامل دو دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت در شهرستان ملایر، بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت و طرح مهار اجرا شد.
وی گفت: ار سارقان دو دستگاه خودروی سواری و موتورسیکلت به سرقت رفته و یک دستگاه ماشین لباسشویی کشف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.
دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۷ فقره سرقت در ملایر
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای قطعات داخل خودرو و کشف هفت فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان ملایر، بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1941990 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.