خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1959094 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مراکز نیکوکاری زنجان ۳۱ میلیارد تومان کمک‌های مردمی جمع کردند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
زنجان-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری از طریق مراکز نیکوکاری این استان بیش از ۳۱میلیارد تومان کمک های مردمی به صورت نقد و غیرنقد جمع آوری شد.
استان،نيكوكاري،زنجان،كمك،صفري،امداد،بهداشتي،كميته،ايجاد،مومن ...

خلاصه خبر

صفری با تاکید بر اینکه مشارکت در کارهای خیرخواهانه در استان زنجان بالا است، گفت: در رزمایش کمک های مومنانه (ایران همدل) در مرحله اول و دوم و طرح های اطعام و احسان حسینی قریب به ۸۰ هزار بسته معیشتی و بیش از ۲۶۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تهیه و در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به اینکه در مرحله سوم رزمایش ایران همدل کمک ها به صورت تخصصی خواهد بود، افزود: برای این منظور در کمیته امداد استان زنجان هشت مرکز نیکوکاری تخصصی ایجاد شده است که در زمینه هایی همچون ایجاد اشتغال به ویژه کار آفرینی برای جامعه هدف، توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات، تامین جهیزیه برای نوعروسان و تهیه لوازم بهداشتی و امور تحصیلی فعالیت خواهند کرد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1959094 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.