خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964327 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وجود بیش از ۱۲۰۰ هکتار بافت فرسوده و ناپایدار در کرج

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
کرج - عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: در این شهر بیش از یک هزار و ۲۰۰ هکتار بافت فرسوده و ناپایدار شامل بافت‌های درون‌میانی است.
اطلاعات،شهرداري،شهر،شهرسازي،كرج،معماري،قرار،فرسوده،اسناد،شور ...

خلاصه خبر

اگر عضو شورا اطلاعاتی را درخواست کند حراست شهرداری می‌تواند مانع شود؟
وی با تأکید بر اینکه با چالش بزرگی در خصوص زمین‌های قولنامه‌ای مواجه هستیم، گفت: با توجه به رأی هیئت دیوان به وجود آورد و حقیقتاً شورا و شهرداری در قالب مدیریت درون‌شهری مسئول پیگیری این معضل بزرگ هستند و به‌واسطه مسئولیتی که در کمیسیون معماری شهرسازی دارم این موضوع به‌طور مکرر از طریق معاونت معماری شهرسازی و معاونت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری پیگیری کردم که این اطلاعات در اختیار ما قرار بگیرد لکن اطلاعات رسیده ناکافی و متأسفانه فاقد اطلاعات واقعی بودند.
رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج تصریح کرد: ساخت و ساز غیرمجاز روی زمین‌های قولنامه‌ای و آنهایی که دارای اسناد رسمی هستند، صورت می‌گیرد برای اینکه بتوانیم شهر را کنترل کنیم و باید اطلاعات کاملی در این خصوص داشته باشیم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964327 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.