خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1945649 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جان باختن ۴۵ بیمار مبتلا به کرونا در فارس طی یک روز

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
شیراز- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طی ٢۴ ساعت گذشته ۴۵ هم استانی دیگر به علت کرونا ویروس جان باختند.
استان،بيمار،اكبري،شيوع،ابتداي،بيماري،دكتر،نفر

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی اکبری ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز، دوم آذر، دو هزار و ۱۹۵ نفر را در فارس بر اثر ابتلاء به این بیماری از دست داده‌ایم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده در استان از روز گذشته تاکنون، از مردم خواست تا نسبت به رعایت اصول بهداشتی در این ایام دقت نظر ویژه داشته باشند و با پایبندی به این محدودیت‌ها، جان خود و عزیزانشان را در برابر کرونا محفوظ نگاه دارند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1945649 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.