خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف بیش از ۲۲۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای کرمانشاه

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
کرمانشاه- فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۲۲۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای کرمانشاه در یک ماه گذشته خبر داد.
دستگاه،عدد،مرزداران،احشام،مكشوفه،رأس،برقي،كرمانشاه،لوازم،مربوطه

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار یحیی الهی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرزداران جان بر کف استان کرمانشاه با تلاش و جدیت و با رعایت کامل دستورالعمل‌های مربوطه طی انجام چندین عملیات منسجم، موفق به کشف ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار نخ سیگار قاچاق، ۴۶۷ دستگاه لوازم صوتی و تصویری، ۱۵ هزار و ۵۵۱ دستگاه ابزار آلات غیربرقی، سه هزار و ۱۵۰ بسته توتون قلیان، هفت هزار و ۳۸۰ لیتر سوخت، یک هزار و ۴۳۴ متر پارچه، ۹ هزار و ۷۲۰ ثوب البسه، ۴۳ هزار و ۵۴۸ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، یک هزار و ۳۶ عدد قطعات خودرو، ۳۲۲ دستگاه وسایل برقی خانگی، ۲۲۶ عدد کیف و کفش، ۵۵ هزار عدد مواد محترقه، یک هزار و ۹۵۰ دستگاه شوکر برقی، ۱۱ هزار و ۱۴۱ کیلوگرم حبوبات، ۳۳۵ کیلوگرم روغن خوراکی و ۳۳۲ قطعه طیور شدند.
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.