خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943194 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای طرح پایش سطح ایمنی مراکز تجمعی شهر همدان

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
همدان - معاون خدمات شهری شهرداری همدان از اجرای کامل طرح پایش سطح ایمنی مراکز تجمعی به‌منظور جریان‌سازی و ایجاد حساسیت در بین مراکز اداری، تجاری، آموزشی و درمانی و ادارت خبر داد.
همدان،ايمني،شهرداري،شهر،سازمان،انساني،مجموعه،شهري،بازار،مباح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، وحید علی ضمیر ظهر یکشنبه در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از سازمان‌های بزرگ و تخصصی مجموعه مدیریت‌شهری است که مسئولیت‌های حساس و خطیری برعهده دارد، گفت: پایه و اساس شکل‌گیری این مجموعه فنی و مبنای اصول ابلاغی از سوی اسناد بالادستی است.
وی گفت: علاوه بر ضرورت خریداری کپسول و ست‌های تنفسی، در حال حاضر ماشین‌آلات مستقر در سازمان پاسخگوی نیازهای فعلی شهر هستند؛ اما به دلیل مباحث بلندمرتبه‌سازی، تمام دغدغه ما خریداری نردبان است.
معاون خدمات شهری شهرداری همدان همچنین از استقرار دو ایستگاه آتش‌نشانی در نقاط حساس شهر همدان خبر داد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943194 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.