خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بسیج تمام ظرفیت‌های هلال احمر برای مبارزه با مواد مخدر در اردبیل

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:02
اردبیل - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای مبارزه با مواد مخدر در استان اردبیل استفاده می‌کنیم.
هلال،مواد،مخدر،احمر،جمعيت،مبارزه،اجرايي،اعضاي،حمايت،كاهش

خلاصه خبر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خاطرنشان کرد: حمایت مادی و معنوی از تسهیل گران و مربیان آموزش دیده و اعضای جمعیت هلال احمر، حمایت از طرح‌ها، پایان نامه‌ها و پژوهش‌های اعضای کانون‌های جوانان و دانشجویان جمعیت هلال احمر در موضوعات مرتبط با مبارزه با مواد مخدر، حمایت از برنامه‌های جمعیت هلال احمر در راستای ایجاد نشاط اجتماعی، کمک و حمایت در راستای تأمین مالی بخشی از طرح‌های اجرایی جمعیت هلال احمر از جمله تعهدات ستاد مبارزه با مواد مخدر در این تفاهم نامه خواهد بود.
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.