خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ضرب‌الاجل بازرسی برای ترخیص کالا‌های اساسی از انبار‌های بنادر و گمرکات انزلی

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:42
مدیرکل بازرسی استان گیلان با اعلام ضرب‌الاجل ۴۵ روزه جهت ترخیص کالا‌های اساسی از انبار‌های منطقه آزاد و کمرگ انزلی گفت: برخورد قضایی قاطعانه در انتظار متخلفان است.
ترخيص،اساسي،استان،مسرور،دامي،انزلي،گيلان،بازرسي

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سیف‌الله مسرور ظهر امروز در حاشیه بازدید از دو گلوگاه اساسی ترخیص و تجارت کالا‌های اساسی در منطقه آزاد و گمرک بندرانزلی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های متولی و صاحبان کالا ظرف ۴۵ روز نسبت به ترخیص کالا‌های اساسی و نهاده‌های دامی از انبار‌های بندر تجاری انزلی اقدام کنند.
مدیرکل بازرسی استان گیلان در این بازدید میدانی از سیلوها، انبار‌های دپو و انباشت کنجاله خوراکی، دامی ضمن رصد و پایش دقیق ترخیص و رسوب این کالا‌ها در بندرتجاری انزلی به متولیان و مدیران دستگاه‌های اجرایی دستور دارد تا به‌منظور ایجاد اتخاذ تمهیدات برای ترخیص کالا فرصت ۴۵ روزه داد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.