خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936876 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تعطیلی ۱۵ روزه بازار در یاسوج؛ اصناف نگران بدهی‌های خود هستند

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:42
معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اصنافی که فعالیت آن‌ها در سه وضعیت کرونایی و در گروه‌های تعریف شده، غیر مجاز اعلام شده است، در صورت تخلف برخورد جدی خواهد‌شد.
تعطيلي،اصناف،كرونا،كهگيلويه،بويراحمد،اجناس،فروشنده،قرمز،روزه ...

خلاصه خبر

اصناف مختلف در اولین روز اجرای این طرح در شهر یاسوج نسبت به تعطیلی پانزده روزه معترض بودند و حتی برخی از آن‌ها با توجه به اعلام قبلی، از ساعت هشت صبح فعالیت خود را از سرگرفته بودند، و همین امر باعث دخالت گشت‌های نظارتی در سطح بازار و تعطیلی اصناف فعال شد.
فروشنده دیگری که از صنف موبایل فروشان بود و در جلوی پاساژ بهاران یاسوج به همراه دیگر همکاران خود تجمع کرده‌بودند، گفت: ما راضی نیستیم سلامتی کسی به خطر بیفتد، اما این تعطیلی چند روزه هم به ما ضرر می‌زند هم به مشتری، وی گفت در تعطیل دو هفته گذشته مشتری داشتم که حاضر بود به‌خاطر تعمیر شدن گوشی همراهش ده برابر دستمزد پرداخت کند.
باقری معاون صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در باره اعتراض بازاریان به تعطیلی اصناف اظهار داشت: تعطیلی اصناف در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هست، و دست اداره یا نهاد خاصی نیست.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936876 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.