خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای طرح محدودیت تردد به منطقه گردشگری ارسباران

مهر | استان‌ها، چند‌رسانه‌ای | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:24
اهر- طرح محدودیت تردد به منطقه گردشگری ارسباران که شامل چند شهرستان بزرگ استان است، از روز گذشته در حال اجرا بوده و رانندگان متخلف در این طرح یک میلیون تومان جریمه می‌شوند.
اهر،خودروهاي،كليبر،غيربومي،ايست،خواجه،مأموران

خلاصه خبر

در این طرح ورود خودروهای غیربومی به شهرستان‌های اهر، کلیبر، هوراند و خداآفرین ممنوع شده و رانندگان متخلف جریمه یک میلیون تومانی می‌شوند.
وی گفت: ایست بازرسی اصلی در خواجه مستقر است و تمامی خودروهای بومی و غیربومی در حال حرکت به سمت شهرستان‌های اهر، هریس، ورزقان، کلیبر، هوراند و حتی مشگین‌شهر و پارس‌آباد استان اردبیل توسط پلیس‌راه بررسی و پایش می‌شوند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.