خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943198 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نخستین برف پاییزی

فارس | تصویری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:13
روز اول آذرماه 1399 ، نخستین برف پاییزی در ارتفاعات استان زنجان (شهرستان طارم) به زمین نشست و بر اساس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی احتمال بارش این نعمت الهی در شهرهای استان نیز وجود دارد. در حال حاضر دمای زنجان 6 درجه سانتیگراد بالای صفر است و نسبت به روز گذشته کاهش داشته، زنجانی‌ها روز پاییزی سردی را آغاز کرده‌اند که ادامه این روند تا چند روز آینده دور از انتظار نیست.
روز،پاييزي،زنجان

خلاصه خبر

نخستین برف پاییزی
روز اول آذرماه 1399 ، نخستین برف پاییزی در ارتفاعات استان زنجان (شهرستان طارم) به زمین نشست و بر اساس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی احتمال بارش این نعمت الهی در شهرهای استان نیز وجود دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943198 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.