خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958623 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راهنمای خرید انواع دی وی آر

ایسنا | بازار | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:12
حفظ امنیت و نظارت کامل یک محیط، نیازمند استفاده از تجهیزات مناسب نظارت تصویری است، اما نکته ای که قابل توجه، این است که تمام این تجهیزات انواع گوناگونی دارند.
دي،آر،قابليت،انواع،مبناي،ذخيره،تكنولوژي،پشتيباني،دوربين،دستگ ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، بنابراعلام فراگستر الکترونیک، تنها با دانستن نیازهای خود، قابلیت ها و انواع آن ها، می توان انتخاب مناسبی داشت.
این تجهیزات شامل دستگاه ذخیره ساز، دوربین مداربسته، کابل و سوکت ها، آداپتور، داکت و ...
NVR، مخفف Network Video Recorder است که نقش ذخیره سازی تصاویر در بستر شبکه را انجام می دهد و تنها قابلیت ذخیره تصاویر دوربین های آی پی را داراست.
· میزان رزولوشن و پهنای باندی که توسط NVR پشتیبانی می شود.
DVR، مخفف Network Video Recorder است که عملیات ذخیره سازی دوربین ها را انجام می دهد که این دوربین ها بر مبنای مشخصات فنی DVR، می توانند تحت شبکه و یا HDCVI ،HDTVI AHD و CVBS باشند.
با توجه به تولید و عرضه ی انواع دی وی آر در بازار نظارت تصویری، معیارهای زیادی برای خرید آن وجود دارد که پشتیبانی از هر یک بر خرید دوربین مداربسته نیز تاثیرگذار است.
پشتیبانی از فرمت فشرده سازی H.۲۶۵
سرعت انتقال تصویر
انواع دی وی آر
دی وی آر بر مبنای تکنولوژیAHD: این نوع دی وی آر، قابلیت های محدودی نسبت به تکنولوژی های HDCVI و HDTVI دارد اما به نسبت محصولات آنالوگ (CVBS) برتری های بسیار دارد.
دی وی آر آنالوگ: این سری دارای کیفیت پایینی هستند و به نوعی منسوخ شده اند.
خرید انواع دی وی آر
شرکت فراگستر الکترونیک، با قرار دادن انواع دی وی آر و دوربین مداربسته، این امکان را به کاربران می دهد که متناسب با بودجه خود خرید کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958623 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.