خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948433 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخار آمیز تبدیل شده است

مهر | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:11
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخار آمیز تبدیل شده و بسیجی بودن پدیده‌ای مبارک و معنادار است.
بسيج،سازمان،اسلامي،ايران،مستضعفين،بسيجي،ارتش،هفته،جمهوري،ولا ...

خلاصه خبر

ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین
سلام علیکم
کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های مومن و محترم آنها بویژه در کوی‌های سازمانی، همواره از نیروهای فعال و اثرگذار بسیج بوده و هستند که در حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیجی در بین ارتشیان ولایی نقشی موثر و مهم دارند.
بنده از سوی خود و آحاد کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج را به حضرتعالی و همرزمان مردمی و ولایی در این سازمان ارزشی تبریک گفته و علو درجات شهدای بسیجی و تداوم توفیقات روز افزون شما را در ظل تجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری های داهیانه رهبر معزز انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی ) از خداوند منان خواستارم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948433 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.