خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949776 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دانشجویان بسیجی پرچم‌دار مطالبه‌گری در جامعه باشند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
سنندج- نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: دانشجوی بسیجی در ارتقای علم همچون حوزه‌های سیاست و معنویت باید مطالبه‌گر باشد.
دانشجويان،بسيجي،كردستان،جامعه،انتظار،جوانان،جشنواره،تشكيل،نقش

خلاصه خبر

رئیس دانشگاه کردستان نیز در این جشنواره گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر نقش محوری جوانان و نخبگان تاکید دارند و همه ما موظف هستیم که زمینه نقش آفرینی جوانان را فراهم کنیم.
رحمت صادقی افزود: البته جوانان و نخبگان جامعه نیز در مقابل جامعه مسئول بوده و از امکانات در اختیار به نحو احسن بهره بگیرند.
رئیس دانشگاه کردستان از دانشجویان بسیجی برای تشکیل هسته‌های تخصصی تقدیر کرد و گفت: این اقدام منطبق با دانشگاه‌های جامعه محور و نسل سوم است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949776 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.