خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958556 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تصمیمات مسئولان بدون همراهی و همکاری مردم بی نتیجه است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
انزلی- فرماندار انزلی با اشاره به پذیرش برخی گلایه ها درباره بخش هایی از محدودیت های جدید کرونایی، تاکید کرد: تصمیمات مسئولان در صورت عدم همراهی مردم بی نتیجه می‌ماند.
طرح،اشاره،كرونا،كمك،اجراي،جامعه،بندرانزلي،فرماندار،كادر،تصمي ...

خلاصه خبر

فرماندار بندرانزلی به پیامک‌هایی که برای برخی از خودروها در شهرهای زرد از سوی پلیس ارسال می‌شود اشاره و اضافه کرد: فعلاً فضای موجود در جامعه بر اساس راهنمایی و ارشاد و تذکر است و حاکمیت نمی‌خواهد در اوضاع کنونی و مشکلات موجود، باری بر دوش مردم اضافه کند و تنها در صورتی از برخورد قهری استفاده می‌کند که جان مردم به خطر باشد.
فرماندار انزلی به متضرر شدن مردم و برخی از کسبه و صنوف در دوران شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: با توجه به آغاز اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در ادامه طرح مواسات نسبت به این افراد نیز توجه شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958556 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.