خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958827 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توضیحات پلیس راه اصفهان در خصوص واژگونی اتوبوس کارکنان پالایشگاه

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
اصفهان - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان درباره واژگونی اتوبوس سرویس کارکنان پالایشگاه نفت اصفهان گفت: علت این حادثه مطابق نظر کارشناسان لغزندگی جاده و تخطی از سرعت مطمئنه بود.
بزرگراه،اصفهان،حادثه،سرعت،مطمئنه،لغزنده،تخطي،سرهنگ،بارش

خلاصه خبر

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان علت این حادثه را بر اساس نظر کارشناسان تصادفات، لغزنده بودن سطح جاده براثر بارندگی و همچنین عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ جاده عنوان کرد.
وی در خصوص علت وقوع این حادثه نیز گفت: با توجه به اینکه سطح بزرگراه به دلیل بارش باران لغزنده بوده باعث شده که خودرو به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه و گرفتن ترمز ناگهانی سُر خورده و با حفاظ کنار گذر بزرگراه برخورد کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958827 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.