خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958985 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

امدادرسانی به ۲۹ حادثه‌دیده جاده‌ای و کارگاهی اصفهان در ۲۴ ساعت

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
اصفهان - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر به ۲۹ فرد حادثه دیده در حوادث جاده‌ای و کارگاهی امدادرسانی شد.
اصفهان،حادثه،احمر،هلال،استان،ساعت،نفر

خلاصه خبر

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص امدادرسانی ۲۴ ساعت اخیر هلال احمر به مصدومان در استان اصفهان اظهار داشت: در این بازه زمانی سه حادثه شامل دو حادثه ترافیکی و یک حادثه ترافیکی امدادرسانی شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به فعالیت ۴۲ ایستگاه امداد و نجات در سطح استان اصفهان گفت: همه ایستگاه‌ها همواره در حالت آماده‌باش قرار دارند و پایگاه هوایی نیز این ایستگاه‌ها را پشتیبانی می‌کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958985 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.