خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950963 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شهرداری کرج برای توقف پروژه میدان جمهوری خسارت پرداخت می‌کند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
کرج - عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار بابت یک ماه توقف کار به پیمانکار پروژه میدان جمهوری هزینه پرداخت می‌کند، بنابراین باید هرچه سریع‌تر وضعیت این پروژه تعیین‌تکلیف شود.
شهر،كرج،قرار،پروژه،شهرداري،شوراي،توجه،اسلامي،كرونا،پاركينگ،خ ...

خلاصه خبر

در حال حاضر شهردار بابت این یک ماه تأخیر به پیمانکار پروژه هزینه پرداخت می‌کند، بنابراین باید هرچه سریع‌تر پروژه میدان جمهوری تعیین تکلیف شود.
وی با بیان اینکه به نظر جمع احترام می‌گذاریم واما باید یک تصمیم کلی در این باره گرفته شود، تصریح کرد: باید جلسه مشورتی برگزار کنیم تا این پروژه تعیین‌تکلیف شود، چراکه بر اساس نظر رئیس شورای شهر پروژه متوقف شده است اما باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود.
عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: هفته جاری بازدیدی در سطح شهر داشتم، پارکینگی در منطقه ۶ کرج وجود دارد که باید مشخص شود مربوط به کدام سازمان است، تعداد بسیار زیادی اتوبوس در آنجا پارک شده و اکثر آنها قابل استفاده بوده و جزو اتوبوس‌های اسقاطی نیستند.
اتوبوس‌های بلااستفاده در پارکینگ منطقه ۶ تعیین‌تکلیف شود
رئیس شورای اسلامی شهر کرج متذکر شد: با توجه به بارش شدید باران در روزهای جاری که احتمال بارش برف نیز از سوی سازمان هواشناسی داده شده است، اکیپ‌های عملیات زمستانی شهرداری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند تا شهروندان بدون زحمت در سطح شهر تردد داشته باشند، به ویژه در نقاطی از شهر که احتمال وقوع سیلاب و آب‌گرفتگی معابر بیشتر است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950963 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.