خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950937 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای موفق طرح های کرونایی نیازمند همکاری دستگاه ها است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار پای کارآمدن دستگاه های اجرایی و خدماتی برای اجرای موفق طرح محدودیت های جدید کرونایی شد.
طرح،اجراي،همكاري،بهداشتي،آيت

خلاصه خبر

وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و عملکرد پلیس و فرماندهی انتظامی استان در اجرای این طرح، نتایج این طرح را در پیشگیری و مقابله با کرونا در گرو رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان با نرفتن به مهمانی‌ها و دورهمی ها دانست.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران، تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها و هم صدایی با رویکرد مشخص در اجرای این طرح را مؤثر دانست و بر همکاری آحاد مردم در اجرای هر چه بهتر این طرح تاکید کرد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950937 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.