خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950937 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حضور ۱۲۰ طلبه جهادی در میدان مبارزه با کرونا در استان مرکزی

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: با آغاز فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی در استان ۱۲۰ طلبه جهادی در
آرامستان‌ها و بیمارستانها حضور یافتند و به مردم خدمت رسانی می‌کنند.
قرارگاه،استان،تبليغات،مركزي،حوزوي،بسيج،محله،نهادهاي،هماهنگي، ...

خلاصه خبر

وی افزود: این قرارگاه در چهار محور از جمله حوزه بهداشت و سلامت، آموزش و پیشگیری، مواسات و کمک مومنانه و برنامه‌های فرهنگی و نشاط اجتماعی آغاز به کار کرد و در این اقدام، مساجد محور خدمات اجتماعی محله خود هستند و این اقدامات با هماهنگی در هر محله انجام می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: در حوزه بهداشت و سلامت با همکاری نهادهای حوزوی، طلاب و روحانیون سازماندهی شدند و ۱۲۰ طلبه از مبلغان و روحانیان مستقر، در آرامستان‌ها برای غسل، کفن و دفن اموات کرونایی و در بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان حضور پیدا کردند.
وی عنوان کرد: ساماندهی و اعزام طلاب با همکاری تبلیغات اسلامی، ستاد بحران نهادهای حوزوی، بسیج طلاب، نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950937 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.