خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936903 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۶۵۰ تخت بیمارستانی زنجان در اشغال بیماران کرونایی است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: ۶۵۰ تخت از بیمارستانهای استان زنجان به بیماران کرونایی کرونایی اختصاص یافته است.
استان،كرونا،زنجان،قزلباش،كاهش،دراستان،تخت،بيماران،بيماري،دانشگاه

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز قزلباش ظهر یکشنبه درنشست خبری با خبرنگاران که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه استان زنجان دو هزار تخت بیمارستانی داشت، گفت: طی هفته گذشته هم ۲۰۰ تخت بیمارستانی اضافه شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، برلزوم تداوم محدودیت‌های کرونایی در استان تاکید کرد و گفت: طی هفته گذشته با محدودیتی که برای اصناف استان انجام شد بستری‌ها کرونا کاهش خوبی داشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان در خصوص بیماری کرونا در پیک بیماری است، تاکید کرد: روند بیماری دراستان با نوساناتی سیر پایداری را طی می‌کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، تصریح کرد: روزانه هزار و ۲۰۰ تست کرونایی دراستان زنجان انجام می‌شود و به زودی کیت‌های آزمایشگاهی هم دراستان انجام خواهد شد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936903 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.