خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936876 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بانوان قمی در رشته دعاخوانی و قرائت تحقیق صاحب مقام کشوری شدند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:02
قم- رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان قم گفت: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران با کسب دو رتبه برتر برای نمایندگان قم همراه بود.
خواهران،استان،برادران،رتبه،قم،رشته،نمايندگان،امور

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد صالح‌نژاد صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه نمایندگان استان قم در بخش خواهران صاحب دو رتبه برتر در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شدند، گفت: مرحله نهایی این دوره از مسابقات امسال به خاطر شیوع کرونا، در دو بخش خواهران و برادران به صورت غیر حضوری به انجام رسید و پیش از این قرار بود به میزبانی تهران برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه بخش خواهران هم به صورت ویدئوکنفرانس تدارک دیده شد، ادامه داد: پنج نفر از خواهران قمی در این مرحله حضور داشتند که پس از ارزیابی داوران، رأی نهایی در بخش خواهران اعلام شده و شاهد درخشش دو نماینده استان قم و کسب رتبه‌های برتر توسط آنها بودیم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936876 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.