خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944187 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعلام آمادگی ۹۲ تیم برای حضور در لیگ‌های کاراته کشور

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:01
۹۲ تیم با پایان مهلت پیش ثبت نام لیگ‌های کاراته کشور برای حضور در لیگ‌های سبک‌های آزاد و کنترلی کاراته کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.
تيم،كاراته،–،هيات،استان،ليگ،باشگاه،هيئت،آكادمي،آزاد،كرمانشاه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به اعلام سازمان لیگ و مسابقات ۹۲ تیم جهت شرکت در لیگ‌های برتر، سوپر لیگ کنترلی و سبک‌های آزاد کاراته کشور در دو بخش آقایان و بانوان اعلام آمادگی کرده‌اند.
سوپر لیگ بانوان:
سوپر لیگ بانوان سبک‌های آزاد:
هیات کاراته استان زنجان – ۸.
لیگ برتر بانوان:
روند ثبت نام چند تیم با توجه به نقص در اطلاعات فرم پیش ثبت نام ارسالی توسط سازمان لیگ و مسابقات در دست پیگیری است.
طبق اعلام سازمان لیگ و مسابقات، کلیه سرپرستان تیم‌ها برابر بخشنامه‌های اعلامی می‌بایست نسبت به جذب بازیکن برابر سقف اعلام شده و ثبت مشخصات بازیکنان خود در سامانه ملی کاراته از تاریخ ۹۹/۹/۲۰ به مدت ده روز اقدام نمایند.
همچنین سازمان لیگ و مسابقات کاراته در نظر دارد با همکاری کمیته آموزش فدراسیون پیش از شروع لیگ، کارگاه آموزشی کوچینگ ویژه مربیان را برگزار کند و تنها مربیانی که در کارگاه آموزشی شرکت کنند، مجوز کوچینگ و حضور در لیگ‌های سال ۹۹ را دریافت می‌کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944187 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.