خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958502 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لیگ برتر والیبال جوانان و نوجوانان از ۲۷ آذرماه آغاز می‌شود

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:01
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران در رده سنی جوانان و نوجوانان از ۲۷ آذرماه آغاز می‌شود.
سني،رده،واليبال،مسابقات،فدراسيون،ميزباني،آذرماه

خلاصه خبر

از سوی دیگر بر اساس برنامه تدوین شده از سوی کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، مرحله دوم لیگ دسته یک مردان کشور از ۱۵ آذرماه آغاز خواهد شد و باشگاه‌های داوطلب برای میزبانی این رقابت‌ها تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه پنجم آذرماه فرصت اعلام آمادگی به صورت درخواست مکتوب از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، با هماهنگی هیئت والیبال استان دارند.
شرایط میزبانی این رقابت‌ها، معرفی چهار هتل چهار ستاره، دو سالن استاندارد برای برگزاری مسابقات و وجود ظرفیت‌های لازم برای رعایت کامل شیوه‌نامه بهداشتی مسابقات و تمرینات است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958502 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.