خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964190 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مدیر آکادمی باید استقلالی باشد/ نباید ماشین سازی را دست کم گرفت

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:01
عضو هیات امنای آکادمی استقلال گفت: مدیریت آکادمی این باشگاه اول به استقلالی‌ها می‌رسد و مربیانی که عضو خانواده این باشگاه هستند در اولویت قرار دارند.
استقلال،آكادمي،بازي،ماشين،باشگاه،شكست،تيم،پوشان،پيشين،آبي،فن ...

خلاصه خبر

محمد نوری عضو هیات امنای آکادمی استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ناصر فریادشیران از دوستان قدیمی من و از مربیان توانمند فوتبال ایران است که می‌تواند در هر پست مدیریتی و یا فنی منشاء خدمت باشد.
من هم معتقدم آکادمی این باشگاه اول به پیشکسوتان می‌رسد و آنها در اولویت قرار دارند.
عضو هیات امنای آکادمی استقلال در خصوص سعید مراغه چیان مدیر پیشین آکادمی این باشگاه اظهار کرد: مراغه چیان کاپیتان سابق و از پیشکسوتان سالم و خوشنام استقلال است که در این چند ماه زحمت زیادی برای آکادمی کشید و کاملاً سلامت کار کرد.
پیشکسوت آبی پوشان در خصوص بازی پیشین این تیم مقابل فولاد خوزستان بیان داشت: به شخصه انتظار شکست را از این بازی نداشتم و اصلاً شرایط بازی نوعی نبود که تیم ما شکست بخورد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964190 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.