خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مورد مشکوک در بیانیه استقلال علیه فولاد/ «هتک» حیثیتِ کمیته اخلاق

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:01
نماینده حقوقی مدیرعامل باشگاه فولاد در واکنش به ادعای باشگاه استقلال درباره نحوه بخشش سعید آذری گفت: این ادعا کمیته اخلاق را هتک حیثیت می کند و این کمیته را زیر سوال می برد.
باشگاه،استقلال،كميته،آذري،اخلاق،بيانيه،سعيد،دوستان،فدراسيون، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان اتفاقاتی رخ داد که منجر به واکنش‌های تند دو باشگاه شد.
این بخش از بیانیه شاید نشان دهنده مسئله‌ای باشد که کمتر به آن توجه شده است، یعنی درز اطلاعات حقوقی پرونده و انتشار آن در باشگاهی که گفته می‌شود یکی از مدیران جدید آن از نزدیکان سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال است.
در این فاصله نامه‌ای به کمیته اخلاق داده و درخواست کرده بودیم با توجه به بند ۵ ماده ۲۱ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال، وسایل سمعی و بصری در جلسه فراهم باشد تا اگر اختلافاتی حادث شد بتوان به فایل جلسه استناد کرد.
متأسفانه وقتی در تاریخ ۱۷ آبان در جلسه حاضر شدیم، دوستان رسیدگی کننده به این پرونده اعلام کردند درخواست شما رد شده است، چون مقررات انضباطی فدراسیون به آیین نامه اخلاق ارتباطی ندارد، در حالی که این چنین نیست و مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال برای تمام ارکان قضایی فدراسیون از جمله کمیته اخلاق لازم الااجراست خصوصاً اینکه تاریخ تصویب مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال موخر به تاریخ ابلاغ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال است، اما به هر حال دوستان مصلحت ندانستند.
* ظاهراً نویسنده متن بیانیه باشگاه استقلال اطلاعات خوبی از جزئیات پرونده سعید آذری داشته است.
آیا ممکن است این موضوع به انتصاب یکی از بستگان سرپرست فدراسیون فوتبال در باشگاه استقلال ربط داشته باشد.
درباره اینکه افرادی در باشگاه استقلال به سرپرست فدراسیون فوتبال وابسته هستند، اظهارنظر نمی‌کنم، ولی اتفاقاتی که رخ داده خوب نیست.
* پرونده سعید آذری در حال حاضر در چه مرحله‌ای است؟
- پرونده آقای آذری مستند به ۱۶ یا ۱۷ مصاحبه و اظهار نظر ایشان است که این مصاحبه‌ها در فدراسیون فوتبال یا کمیته اخلاق و یا نهاد دیگری که از آن اطلاع ندارم جمع آوری شده.
۵ شکایت هم توسط شاکیان خصوصی طرح شده است که همگی مسئولین فدراسیون فوتبال هستند که یک نفر از آنها به ما اعلام کرد شکایت خود را پس گرفته است.
در مورد ماهیت پرونده هم باید منتظر رسیدگی دوستان باشیم.
امیدوارم شاهد یک رأی مناسب و همراه با رفع تخلفات انتسابی نسبت به آقای آذری باشیم.
باشگاه فولاد از متخلف حمایت نمی‌کند مطمئن باشید اگر برای باشگاه فولاد ثابت شود که کسی تخلف کرده خودش ابتدا به ساکن عذرخواهی خواهد کرد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.