خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حضور رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در همایش جوانان «اتحاد با ورزش»

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:00
«دکتر چو» رییس فدراسیون جهانی تکواندو در مراسم افتتاحیه نخستین دوره همایش جهانی مجازی جوانان با عنوان «اتحاد با ورزش» حضور پیدا کرد و به سخنرانی پرداخت.
تكواندو،جهاني،فدراسيون،صلح،عنوان،همايش،دكتر،مجازي،رييس

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره همایش جهانی مجازی جوانان با عنوان "اتحاد با ورزش" از ۱۸ تا ۲۲ نوامبر برگزار شد و "دکتر چو" رییس فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان یکی از سخنرانان اصلی در آن حضور داشت.
در این همایش کارگاه‌ها و گردهمایی‌هایی نیز برگزار شده است.
رییس فدراسیون جهانی تکواندو در بخش دوم همایش با عنوان "حقیقت المپیک - ورزش در مسیر ترویج صلح" نیز به عنوان سخنران حضور داشت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.