خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964335 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دست خالی تازه واردها، فقط یک پیروزی خارج از خانه و یک بازی ناتمام

مهر | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 17:00
هفته دوم لیگ برتر به دلیل نیمه تمام ماندن یکی از بازیهای این هفته هنوز کامل به اتمام نرسیده و در بازیهای انجام شده در این هفته تنها یک تیم خارج از خانه پیروز شد.
گل،هفته،تيم،گهر،برتر،سيرجان،پنالتي،ليگ،بازي،اخراج،ثمر،استقلال

خلاصه خبر

در هفته دوم تنها یک تیم خارج از خانه پیروز شد که آن تیم هم گل گهر سیرجان بود که توانست با ۲ گل میزبانش مس را در رفسنجان مغلوب کرده تا در پایان هفته دوم تنها تیمی باشد که ۱۰۰ درصد امتیازات را به دست آورده است.
بدیهی است تنها تیم شکست خورده در خانه هم مس رفسنجان است که در خانه مغلوب گل گهر سیرجان شد.
در بین ۱۴ تیمی که در این هفته به میدان رفتند تنها دو تیم توانستند بیشتر از یک گل به ثمر برسانند که این دو تیم گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان بودند.
گادوین منشا مهاجم اهل کشور نیجریه تیم گل گهر تنها بازیکن هفته بود که بیشتر از یک گل به ثمر رساند تا این مهاجم خارجی گل زن ترین بازیکن هفته شده و به لطف این ۲ گل به صدر جدول گلزنان برتر لیگ برتر صعود کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964335 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.