خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944187 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان مرزی آستارا

مهر | استان‌ها، چند‌رسانه‌ای | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 16:53
آستارا- طرح محدودیت‌های کرونایی در مناطق مختلف آستارا آغاز و بر اساس وضعیت نارنجی این شهرستان، فعالیت قانونی اصناف و تردد خودروها مورد ارزیابی روزانه قرار می‌گیرد.
آستارا،شهرستان،كرونا،شهر،مقابله،بيماري،شرايط،صابر،غيربومي،نا ...

خلاصه خبر

شرایط شهرستان آستارا در شیوع ویروس کرونا در حال حاضر نارنجی است و از این رو تمامی محدودیت‌ها از نظر حضور کارکنان ادارات، فعالیت اصناف، تردد و عبور و مرور خودورهای بومی و غیربومی بر اساس این وضعیت اجرا می‌شود و در صورت تغییر شرایط، محدودیت‌ها نیز در این شهرستان تغییر خواهد کرد.
فرماندار و فرمانده انتظامی و اعضای قرارگاه مقابله با کرونای آستارا در همین رابطه از مناطق مختلف شهرستان آستارا بازدید و بر روند فعالیت‌ها و ترددها نظارت می‌کنند.
صابر، گفت: استفاده از ماسک در فضاهای عمومی شهرستان آستارا بهتر شده اما مردم باید به نحوه استفاده صحیح از آن بیشتر توجه کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944187 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.