خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1945643 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیشنهاد انجام ۲۰۰ ساعت فعالیت اجتماعی به جای پایان نامه دانشجویی

مهر | دین و اندیشه | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 16:31
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر تغییر ماهیت پایان‌نامه‌های دانشجویی گفت: در صورت تمایل دانشگاه‌ها، دانشجویان می توانند بجای پایان نامه، فعالیت اجتماعی زیر نظر استاد راهنما انجام دهند.
پاسخگويي،دكتر،اجتماعي،آموزشي،معاونت،دانشگاه،بهداشت،دانشجويان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، کارگروه پاسخگویی اجتماعی معاونت آموزشی وزارت بهداشت از مجموعه جلسات این موضوع در ستاد وزارت بهداشت و با حضور دکتر علی اکبر حق‌دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت و جمعی از اعضای کارگروه مذکور برگزار شد.
در این جلسه دکتر عبدالرحمان رستمیان دبیر کارگروه پاسخگویی اجتماعی از بسته های طرح تحول به عنوان بستر مناسبی یاد کرد که می‌توان از یکی از زیرمجموعه‌های آن به عنوان آموزش پاسخگو در حوزه پاسخگویی اجتماعی استفاده بهینه کرد.
در ادامه این جلسه دکتر آشتیانی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اراک به ارائه گزارش بسته آموزش پاسخگو در این دانشگاه پرداخت.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اراک پیشنهاد ابلاغ دستورالعمل جامع اجرایی جهت عملیاتی سازی آموزش پاسخگو و لحاظ کردن مشوق ها و پروتکل های لازم در راستای افزایش انگیزه اعضای هیئت علمی را مطرح کرد و افزود: اگر مجوز ۲۰ درصدی اصلاح کریکولوم های آموزش برنامه های دستیاری به همه دوره ها تسری یابد سبب می شود فراگیران با انگیزه و تاثیر بیشتری از دانشگاه ها فارغ التحصیل شوند.
در ادامه دکتر امیرعلی سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه در تعریف و اجرای پاسخگویی اجتماعی باید مرتباً نقشه راه یادآوری شود خاطرنشان کرد: برای انجام هر کاری باید از ابتدا یک پروتکل و یک برنامه و گروه جهت ارزیابی مشخص شود.
در ادامه این جلسه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به گزارش عملکرد طرح مطالعات بهشتی پرداخت و با توجه به مدیریت بیماری کرونا در تهران توسط این دانشگاه اعلام کرد تلاش شده است تا آموزش ها جامعه محور باشند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1945643 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.