خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938473 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برگزاری کلاس‌های مجازی ترافیکی با همکاری پلیس راهور

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 16:18
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱ تهران گفت: کلاس‌های مجازی ترافیکی با همکاری پلیس راهور با موضوعات قوانین عبور و مرور و آشنایی با عواقب تخلفات رانندگی برگزار شد.
منطقه،راهور،اقدام،خردمند،ايمني،حمل،پليس،نقل،خيز

خلاصه خبر

محمد خردمند معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات این منطقه در هفته ایمنی در حمل و نقل، اظهار کر: این منطقه با ۲ منطقه راهور و ۳ یگان بزرگراهی راهور در تعامل است و بیش از ۲۰ جلسه با ماموران راهور و بیش از ۵۰ مورد جهت شناسایی نقاط حادثه خیز و ارتقای ایمنی بازدید میدانی با پلیس راهور داشتیم، در این بازدید‌ها بیش از ۳۰ نقطه حادثه خیز شناسایی و نسبت به رفع آن‌ها اقدام شد.
با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح و با هماهنگی پلیس راهور نسبت به ایجاد ۲۰ سرعت‌گیر در سطح منطقه اقدام شد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938473 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.