خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راهکاری برای کاهش هزینه ها در دانشگاه آزاد

ایسنا | دانش و فناوری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 16:13
سرپرست پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شیوه‌نامه راه‌اندازی و بهره‌برداری از آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مرکزی منجر به کاهش هزینه‌ها می‌شود.
دانشگاه،شيوه،نامه،آزمايشگاهي،آزمايشگاه،آزاد،مركزي،شبكه،هزينه ...

خلاصه خبر

وی شیوه نامه تأسیس و راه اندازی آزمایشگاه مرکزی را در افزایش سطح درآمد دانشگاه مؤثر دانست و افزود: مزایای این شیوه نامه شامل حال دانشجویان، اعضای هیأت علمی، کارکنان و ...
سرپرست پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد تأکید کرد: شرکت های بهره بردار (با اولویت اعضای هیات علمی ) موظف هستند علاوه بر پرداخت کلیه این هزینه ها، نسبت به پرداخت اجاره بهای ماهانه به اضافه بخشی از درآمد به دانشگاه نیز اقدام کنند.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی در ادامه به تشریح آمار و اطلاعات مالی، اجرایی، تجهیزاتی، نکات مهم و کاربردی شیوه نامه پرداخت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.