خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958556 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیشگیری و رفع مشکلات آب گرفتگی و برف روبی در تهران

مهر | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 16:11
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به شروع فصل بارندگی ، اقدامات این سازمان را در خصوص رفع مشکلات آب گرفتگی و برف روبی در سال جاری تشریح کرد.
پيشگيري،رفع،سازمان،برف،بارش،بازرسي،تهران،سيلاب،پيگيري،اقداما ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر؛ مسعود حمزه‌ای اظهار داشت: سازمان بازرسی طی چند سال اخیر، ارزیابی، نظارت و پیگیری های مجدانه در خصوص برف روبی و رفع مشکلات آبگرفتگی معابر، مسیل ها، رود دره ها و غیره را آغاز کرده و با اقدامات مشترک صورت گرفته از سوی کلیه واحدهای درون و برون سازمانی، با وجود بارش های شدید برف و باران در چند سال اخیر، شهرداری تهران توانسته است از وقوع هرگونه سیلاب و به وجود آمدن وضعیت بحرانی پیشگیری کند.
وی در پایان تاکید کرد: امسال نیز با شروع بارش نزولات آسمانی، سازمان بازرسی شهرداری تهران با کمک و همراهی تمامی نیروهای اجرایی تمام تلاش خود را درجهت پیشگیری و رفع هرگونه آب گرفتگی، سیلاب و رفع لغزندگی در زمان بارش برف انجام خواهد داد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958556 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.