خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938721 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نیروسازی برای جبهه حق یکی از وظایف منتظران ظهور

مهر | دین و اندیشه | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:59
تراشیون گفت:گر ما بخواهیم در عصر غیبت سربازان و یارانی را برای حضرت آماده کنیم باید تلاش مضاعفی داشته باشیم و این را به عنوان یک اصل مطرح و دنبال کنیم.
جبهه،تربيت،يارگيري،حضرت،ميدان،عنوان،دعا،علميه،تكليف

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین تراشیون اظهار کرد: یکی از نکاتی به عنوان مسئله مهم برای علاقه مندان به حضرت ولی عصر (عج) مطرح بوده و هست این است که خدا در نسلشان از یاران حضرت قرار دهد اما این مهم فقط با دعا محقق نمی‌شود.
وی ادامه داد: اگر ما بخواهیم در عصر غیبت سربازان و یارانی را برای حضرت آماده کنیم باید تلاش مضاعفی داشته باشیم و این را به عنوان یک اصل مطرح و دنبال کنیم.
یا در میدان برای پرورش انسان‌های صالح و شایسته اولاً خودمان را توانمند کردیم و سپس به تربیت نسل منتظر پرداختیم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938721 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.