خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936743 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صدور مجوز تردد با طعم کرونا

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:54
دومین روز منع تردد خودروهای پلاک غیربومی در قزوین در حالی آغازشده است که افراد زیادی هنوز سردرگم هستند، همه تنها یک نشانی دارند! برای دریافت مجوز تردد به فرمانداری قزوین مراجعه کنید؛ ازدحام ایجاد شده مقابل درب فرمانداری نه‌ تنها مدیریت‌ نشده بلکه مردم بی‌پاسخ ماندند.
فرمانداري،قزوين،تردد،دريافت،پلاك،مجوز،احراز،منتظر،ساعت،روز،ت ...

خلاصه خبر

مردی که در صف اول تجمع ایستاده می‌گوید: پلاک من نمره قزوین است اما برای کارهایم باید به طارم بروم که جزو استان قزوین است، اما برای رسیدن به طارم باید از لوشان عبور کنم و گفته‌اند که از بخشداری قزوین باید نامه بگیرم، از صبح اینجا هستم می‌گویند باید درخواستت را بخشداری تأیید کند و منتظر هستم.
فرد دیگری با صدای بلند می‌گوید: پلاک ماشین من برای تهران است اما خانه‌ام قزوین است و قولنامه دارم باید چه‌کاری کنم؟
خانمی فریاد میزند که پدرم بیمار است باید هرروز به تهران بروم، تکلیف من چیست؟
دختری که از ساعت ۸ صبح اینجاست نیز می‌گوید: پدر من مریض است و هر روز باید برای دکتر به تهران برویم، از صبح آمده‌ام مجوزی دریافت کنم تا برای ترددم به تهران جریمه نشوم، گفته‌اند که باید منتظر باشم فعلاً جوابی نگرفتم اما گفته‌اند که اجازه تردد به من می‌دهند.
برای گرفتن پاسخ سؤالات به دفتر فرماندار می‌رویم، روابط عمومی می‌خواهد که منتظر بنشینم تا جلسه فرماندار تمام شود، یک ربع از زمان انتظارمان گذشت که سربازی مسلح به سراغ ما آمد، با لحن بسیار بدی ما را از فرمانداری بیرون کرد، علاوه بر سؤال مردم، پشت در دفتر فرماندار این سؤال در ذهنم شکل می‌گیرد که آیا نمی‌توان این روند را با استفاده از تکنولوژی و اینترنت به‌گونه‌ای طراحی کرد که فرآیند ثبت مجوز تردد به‌صورت الکترونیکی صورت بگیرد؟

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936743 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.