خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956393 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برنامه های «عمو راستگو» برای کودکان بعد از انقلاب به یادگار مانده است

ایسنا | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:54
حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو، کارشناس حوزه تعلیم و تربیت که به واسطه حضورش در برنامه های تلویزیونی به عنوان «عمو راستگو» شناخته می شد، به علت سکته قلبی درگذشت.
راستگو،كودك،نوجوان،قم،زنده،ياد،حوزه،فعاليت،برنامه،فعاليتشان،طلبه

خلاصه خبر

حقیقت با اشاره به فعالیت های آموزشی زنده یاد راستگو، خاطرنشان کرد: آقای راستگو هم در قم و هم در سایر شهرستان ها طلبه های بسیاری را آموزش دادند.
بیش از ۷ هزار طلبه مرد و زن در سراسر کشور تحت تعلیم ایشان بودند که هر کدام به نوبه خودشان در این عرصه فعال هستند.
او ادامه داد: البته آقای راستگو علاوه بر تلویزیون، در مدارس نیز حضور فعالی داشتند و فرقی برایشان نمی کرد که این فعالیت در منطقه یک تهران باشد یا در یکی از روستاهای دورافتاده استان هرمزگان یا سیستان و بلوچستان.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956393 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.