خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942270 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ایران نمی‌تواند با آمریکایی که پایبند به تعهدات نیست تعامل کند

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:54
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا گفت: با دولت آمریکا که معاهدات بین‌المللی را به راحتی نقض می‌کند نمی‌توان تعامل کرد؛ بلکه آنها قصد دارند نظام اسلامی را از مولفه‌های قدرت و اقتدار خود تهی کنند.
مشكلات،اسلامي،آمريكا،اقتصادي،ايران،الزهرا،تعامل،دبير،دانشجوي ...

خلاصه خبر

سارا حیدری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی و در همه مقاطع آمریکا، دشمن اصلی ملت ایران بوده و از همه ابزارها و ترفندهای سیاسی‌، اقتصادی، امنیتی، نظامی و تبلیغاتی نیز استفاده کرده اما در همه‌ی موارد شکست خورده است.
در رابطه با این موضوع می‌شود اشاره کرد به سخنی از حضرت امیرالمومنین (علیه السلام)که می‌فرمایند؛ کسی که در برابر دشمنش به خواب برود حیله‌ها او را از خواب بیدار می‌کند.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) خاطرنشان کرد: طی چهل و اندی سال در برابر تمام تحریم‌های سنگین دشمن ایستادگی کرده‌ایم و تحریم‌ها را فرصت شمردیم برای خودکفایی.
وی افزود: درمان حل مشکلات اقتصادی و راه برون رفت از تحریم‌های بی رحمانه دشمنان راهی جز نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی نخواهد بود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942270 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.