خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گویا دولت بدعهدی‌های اروپا و آمریکا را فراموش کرده‌است/ مذاکره با دشمن غلط است

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:54
یک فعال دانشجویی گفت: گویا دولت بدعهدی‌های اروپا و آمریکا و اعمال تحریم‌ها علیه ایران بعد از برجام را فراموش کرده‌اند که مجددا از مذاکره دم می‌زنند.
دولت،كشور،مذاكره،مشكلات،ماهيت،تحريم،دانشجويي،فراموش،فعال،اقت ...

خلاصه خبر

علیرضا مهرابی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های داتنشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مسؤل تمام شرایط و اوضاع نابسامان اقتصادی کشور دولت است و باید پاسخگوی این اوضاع باشد، چرا که مشکلات اقتصادی کشور و دیگر مشکلات ریشه در مدیریت داخلی و داخل کشور دارد، دولت حل مشکلات را به خارج از کشور گره زده ولی این مشکلات هیچ ربطی به خارج از کشور ندارد.
وی افزود: دولت شرایط و فضای کشور را طوری برنامه‌ریزی کرده که مردم طالب مذاکره و در دوگانگی مقاومت یا سازش قرار بگیرند.
وی ادامه داد: ماهیت دشمن هیچ تغییری نکرده و نخواهد کرد و نه جمهوری‌خواه دارد و دموکرات و ماهیت آمریکا همان ماهیت استکباری است که هیچ گاه تغییر نمی کند.
وی در پایان گفت: اصل مذاکره کردن با کسی که دشمن اسلام و تفکر انقلابی است از ریشه و بنیان غلط است و این مذاکره، مذاکره با شیطان است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.