خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958815 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

متخصص در تبلیغات دینی

مهر | دین و اندیشه | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:47
فصل جدید تبلیغات دینی حجت الاسلام و المسلمین راستگو، هنگامی آغاز شد که با پیروزی انقلاب اسلامی زمینه حضور او در رادیو و تلویزیون فراهم شد.
راستگو،ديني،منبر،علميه،كاغذ،حوزه،تبليغي،آقا،مسجد،مشهد،مبلغ،ا ...

خلاصه خبر

پدرم امام جماعت مسجد محل بود، بچه‌ها را جمع می‌کردم و برای آن‌ها اصول دین و فروع دین می‌گفتم.
او در سال ۱۳۵۱ وارد قم شد و به تحصیل در حوزه علمیه قم پرداخت.
شیخ محمدحسن راستگو پس از ورود به حوزه علمیه قم نیز وظیفه خود را به عنوان مبلغ دینی کودکان و نوجوانان فراموش نکرد و به دنبال گسترش آن افتاد.
حجت الاسلام و المسلمین راستگو که از طلاب جوان و فعال در نهضت اسلامی بود، درباره ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ می‌گوید: «من آن روز در تهران منبر داشتم، یک مجلس ترحیمی بود، من منبر رفتم، کاغذی به دستم دادند که آقا زود سخنرانی را تمام کنید که ساعت ۴ حکومت نظامی شروع می‌شود، من یک ربع به ۴ منبر رفتم و کاغذ را در جیبم گذاشتم، یک کاغذ دیگر دادند که آقا مگر شما جانتان را دوست ندارید، جان مردم در خطر است، مجدد کاغذ را در جیبم گذاشتم، کاغذ دیگری آمد که آقا دارند مردم را می‌کشند، باز هم کاغذ را در جیب گذاشتم، وقتی از منبر پایین آمدم الحمدلله هیچ اتفاقی نیافتاد و هیچ غلطی هم نتوانستند بکنند.
خبرگزاری مهر درگذشت این روحانی پرتلاش و خلاق را تسلیت می‌گوید.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958815 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.