خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936649 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ورود داروهای گیاهی به چرخه کرونا، نیازمند کار تحقیقاتی و علمی

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:32
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: ورود داروهای گیاهی به چرخه درمان کرونا منوط به داشتن پشتوانه علمی و تاییدیه علمی و دانشگاهی اثرگذاری آن است.
استان،كرونا،بيماران،تست،اعمال،داروهاي،مسئول،بيماري،علمي،دانش ...

خلاصه خبر

ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: ورود داروهای گیاهی به چرخه درمان کرونا منوط به داشتن پشتوانه علمی و تاییدیه علمی و دانشگاهی اثرگذاری آن است.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های کرونایی برای تبدیل رنگ شهرهای قرمز، زرد و نارنجی کرونا به سفید است اما با محدودیت دو هفته‌ای امکان پذیر نیست، ادامه داد: با محدودیت‌های کرونایی اعمال شده امید است وضعیت شهرهای قرمز استان به رنگ نارنجی، شهرهای نارنجی به رنگ زرد و غیره تغییر پیدا کند.
قزلباش با بیان اینکه بسیاری از داروهای مورد استفاده برای بیماران کرونایی هنوز وارد پروتکل وزارت بهداشت نشده‌اند، اظهار کرد: اختلاف نظرهایی در خصوص اثرگذاری داروی رمدسیویر وجود دارد.
وی در رابطه با تاثیر داروهای گیاهی بر بیماران کرونایی، افزود: داروهای گیاهی زمانی می‌تواند موثر و وارد چرخه درمان شود که در یک چارچوب علمی با تایید جامعه علمی و دانشگاهی میزان اثرگذاری آن ثابت شود و سپس مردم از آن استفاده کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936649 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.